Kategóriák
- HEDUE építőipari mérőeszközök és szerszámok
- Leica Disto lézeres távolságmérő
- Mérőkerék és kerekes távmérő
- Optikai szintezőműszer
- Kereszt és vonallézerek
- Forgólézerek és lézerszintezők
- Jelfogók forgólézerhez
- Műszerállványok, szintezőállványok
- Szintezőlécek és mérőlécek
- Mérőszalagok
- Vízmérték digitális és alumínium
- Acél vonalzó
- Mérőeszközök (tolómérők, körzők, stb.)
- Pozicionáló és vonaljelölő lézer
- Motorola termékek hivatalos viszonteladótól
- LEDLENSER lámpák és tartozékaik
Termék részletek
hedue PL2 pozicionáló lézer - zöld keresztlézer tartó nélkül
Pozicionáló lézer hedue PL2 zöld keresztlézer
Zöld vonaljelölő lézer, keresztoptikával, 30mW teljesítménnyel
A PL2 pozicionáló zöld lézer leegyszerűsíti a munkadarabok és fűrészlapok beállítását. A készülék hálózati árammal működik, meglévő rendszer esetén akár be is köthető, vagy a mellékelt hálózati addapterrel még egyszerűbben összeköthető.
A vonaljelölő lézer beépített túlfeszültség elleni védelemmel van ellátva. Az optika mögött egy fókuszáló gyűrű található, ennek köszönhetően a vonal vastagsága kényelmesen beállítható a különböző távolságokon. A tartó konzol nem tartozék!
A zöld lézerfényű készüléket elsősorban a világosabb helyre illetve ajánljuk, illetve, ha a kijelölés hossza meghaladja a 3 méter!
-
Jellemzők:
- Még jobban látható zöld lézerfénnyel
- Keresztoptikával szerelve
- Fókuszáló gyűrűvel
- Hálózati adapterrel
- Szigetelt házban
- Fröccsenő víz és por elleni védelem
Technikai adatok:Vetítési hossz: 2,50 m @ 1 m Lézervonal vastagsága 1 mm Lézerosztály 3R Dióda élettartamma 10.000 óra Teljesítmény 30 mW Áramellátás 5V Súly 70g IP védelem IP54 Mérete 80 x 20 mm Garancia 24 hónap Szállítási csomag:- hedue PL2 pozicionáló lézer
- Hálózati adaper PL2-höz
- Tartó konzol nélkül!
-
Cikkszám L322Státusz ÚJ